• facebook
  • twitter
  • googleplus

Survivor'da Adem'in sakatlığı işleri değiştirebilir!..detayı haberimizde

  • Nisan 15, 2022
  • 0

Survivor All Star’da mükafat oyunu heyecanı Bir gün evvel akşama damga vurdu. Ada şartlarının ve açlığın gittikçe ağırlaştığı Survivor’da Bir gün evvel akşamki yemekli mükafat oyunu amaciyla kıyasıya tek rekabet yaşandı.

Oyunların evvel ayağı var olan kadınlar turunu, üç kadın yarışmacısı var olan ünlüler takımı kazandı. Oyunun 2. turunda erkekler armağanı kazanmak amaciyla ter döktü.

KAZANAN birlik BELLİ OLDU

Oyunun başında ünlüler takımı skoru 7-1’e civarindan getirse de gönüllüler takımı iyi tek art dönüş sağladı ve skoru 7-6’ya civarindan getirdiler. ama gönüllüler takımının motivasyonu yeteri civarindan olmadı ve ünlüler takımı 8-6’lık skor ile erkekler turunda da galip geldi.

14 Nisan 2022 Perşembe akşamı oynanan mükafat oyununun galibi bunun için göre hemide erkekler ayni vakitte da kadınlar turunu galip gelen ünlüler takımı oldu.

ADEM VE HİKMET içinde GERGİNLİK

Oyunun nihayet etabından evvel Adem ve Hikmet arasında gerginlik yaşandı. Hikmet Adem’e “Gördüğün vakit her yanlışı söyleyebiliyorsan o vakit şampiyon benzeri davranacaksın. Arkadaşın atıyorsa Atakan yapma diyeceksin” dedi.

Sert çıkış karşısında Adem, “Ben Zati şampiyonum, şampiyon benzeri de davranabiliyorum. bu sebeple sen hayatın süresince şampiyonları sorgulayarak yaşayacaksın. bendeniz adaletli davrandım rakibine attırdım. Gayet de düzgün oldu ” dedi. Kısa süre gelen münakaşa sonrası bu sefer iki takım arasında aş krizi yaşandı.

Ödülün sahibi var olan ünlüler takımı sevincini yaşarken, Anıl, ” Adaya gidip erzak yapacağız, yok şu tatlı mı bu tatlı mı muhabbet dönüyor. Canım çekiyor” diyerek sitemde bulundu. Sude ve Evrim de Anıl’ı destekleyerek şikayette bulundu.

“ÇOK KÖTÜ DÜŞTÜM DİZİMİN ÜZERİNE”

Survivor All Star’da yarışmacılar tertemiz bölüm fragmanında ise haftanın evvel dokunulmazlık oyunu amaciyla kıyasıya ugras ediyor. Dizinden sakatlığı bulunan Adem tertemiz kisimda tekrar güç anlar yaşıyor. Adem, “Çok perişan düştüm dizimin üzerine” açıklamasında bulunuyor.

TAKIMLAR DEĞİŞİYOR MU?

Yarışmacılar dokunulmazlık mücadelesinin derhal peşinden ada konseyine geliyor. Acun Ilıcalı konseyde yaptığı açıklamada, “Şimdi burada kafalardaki Sual şu: İki takım arasında kadrosal değişim olmalı mı? Şu anda Adem’in sakatlığıyla bu belli tek süre dahada gündeme gelmiş oldu. Size bu mevzu hakkinda tertemiz tek bilgi vereceğim” dedi. Ilıcalı’nın yaptığı bu İzah yasamsal medyada da oldukça konuşuldu.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir