• facebook
  • twitter
  • googleplus

Diyarbakır hava durumu |Diyarbakır hava kaç derece ve ne zaman kar bekleniyor?

  • Aralık 19, 2021
  • 0

Diyarbakır hava durumu |Diyarbakır hava kaç derece ve ne zaman kar bekleniyor?

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün Aralık ayına ilişkin hava durumu tahminleri Diyarbakır’da oturan kent sakinleri tarafından merak ediliyor. Peki, Diyarbakır’da hava kaç derece ve ne zaman yağmur yağacak?

2021 yılının son günlerine doğru ilerlerken ülke çapında soğuk hava dalgaları hissedilmeye başladı. Vatandaşlar yağmur ve kardan kendileri koruya bilmek için Meteoroloji Genel Müdürlüğünün Aralık ayına ilişkin hava durumu tahminleri araştırıyor. İşte Diyarbakır’ın 15 günlük hava durumu…

Diyarbakır hava tahmin raporu

17 Aralık Meteoroloji Genel Müdürlüğünün hava durumu tahminine göre şehirde en yüksek hava sıcaklığının 13 derece civarında olacağı beklenirken,  düşük hava sıcaklığının ise 8 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.

Yağmurlu ve açık hava

13°

18 Aralık Meteoroloji Genel Müdürlüğünün hava durumu tahminine göre şehirde en yüksek hava sıcaklığının 11 derece civarında olacağı beklenirken,  düşük hava sıcaklığının ise 8 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.

Yer yer yağmurlu

11°

19 Aralık Meteoroloji Genel Müdürlüğünün hava durumu tahminine göre şehirde en yüksek hava sıcaklığının 10 derece civarında olacağı beklenirken,  düşük hava sıcaklığının ise 2 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.

Yer yer sağanaklar

10°

20 Aralık Meteoroloji Genel Müdürlüğünün hava durumu tahminine göre şehirde en yüksek hava sıcaklığının 9 derece civarında olacağı beklenirken,  düşük hava sıcaklığının ise 2 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.

Hafif yağmur

21 Aralık Meteoroloji Genel Müdürlüğünün hava durumu tahminine göre şehirde en yüksek hava sıcaklığının 8 derece civarında olacağı beklenirken,  düşük hava sıcaklığının ise 0 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.

Hafif yağmur

22 Aralık Meteoroloji Genel Müdürlüğünün hava durumu tahminine göre şehirde en yüksek hava sıcaklığının 6 derece civarında olacağı beklenirken,  düşük hava sıcaklığının ise -3 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.

Çok bulutlu

-3°

23 Aralık Meteoroloji Genel Müdürlüğünün hava durumu tahminine göre şehirde en yüksek hava sıcaklığının5 derece civarında olacağı beklenirken,  düşük hava sıcaklığının ise -3 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.

Kar, karla karışık yağmur ve yağmur karışımı

-3°

24 Aralık Meteoroloji Genel Müdürlüğünün hava durumu tahminine göre şehirde en yüksek hava sıcaklığının 5 derece civarında olacağı beklenirken,  düşük hava sıcaklığının ise -3 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.

Yer yer kar, karla karışık yağmur ve yağmur

-3°

25 Aralık Meteoroloji Genel Müdürlüğünün hava durumu tahminine göre şehirde en yüksek hava sıcaklığının 5 derece civarında olacağı beklenirken,  düşük hava sıcaklığının ise -4 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.

Az bulutlu ve güneşli

-4°

26 Aralık Meteoroloji Genel Müdürlüğünün hava durumu tahminine göre şehirde en yüksek hava sıcaklığının 5 derece civarında olacağı beklenirken,  düşük hava sıcaklığının ise -3 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.

Çok bulutlu

-3°

27 Aralık Meteoroloji Genel Müdürlüğünün hava durumu tahminine göre şehirde en yüksek hava sıcaklığının 5 derece civarında olacağı beklenirken,  düşük hava sıcaklığının ise -2 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.

Güneşli

-2°

28 Aralık Meteoroloji Genel Müdürlüğünün hava durumu tahminine göre şehirde en yüksek hava sıcaklığının 5 derece civarında olacağı beklenirken,  düşük hava sıcaklığının ise -3 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.

Çok Bulutlu

-3°

29 Aralık Meteoroloji Genel Müdürlüğünün hava durumu tahminine göre şehirde en yüksek hava sıcaklığının 5 derece civarında olacağı beklenirken,  düşük hava sıcaklığının ise -2 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.

Çok Bulutlu

-2°

30 Aralık Meteoroloji Genel Müdürlüğünün hava durumu tahminine göre şehirde en yüksek hava sıcaklığının 5 derece civarında olacağı beklenirken,  düşük hava sıcaklığının ise 0 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.

Bulutlu

31 Aralık Meteoroloji Genel Müdürlüğünün hava durumu tahminine göre şehirde en yüksek hava sıcaklığının 7 derece civarında olacağı beklenirken,  düşük hava sıcaklığının ise -2 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.

Bulutlu-kısmen güneşli arası

-2

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir