• facebook
  • twitter
  • googleplus

İzmir Hijyenik Halı Yıkama

  • Şubat 24, 2021
  • 0

İzmir Halı yıkama tavsiye listesinde ilk sırada yer almamızın en büyük nedenini bu durumlar oluşturmakta. Artık halılarınızı temizlemek için büyük bir çaba içerisine girmenize gerek kalmadan sadee bir telefonla sorununuzu halledebilirsiniz. Artık halılarınızı evinizden alıp tekrar evinize kadar bırakan firmamız yorulmanız için hiç bir nedeni ortada bırakmamakta. Tek yapmanız gereken bizleri aramak ve hemen hizmet talep etmek.

Artık İzmir’ un her semtinde bu mükemmel hizmetle karşınızdayız. Tüm halı yıkama gerçeklerini ortadan kaldıran firmamız artık halı yıkamayı çok farklı bir boyuta taşıyor. Hemen arayın bu mükemmel hizmetten faydalanın. Artık halı yıkamak çok daha kolay !

Sirke ile leke çıkarma işlemi de en bilinen yöntemlerden biridir. Özellikle günümüzde pek çok temizlik ürününün içerisinde kullanılan beyaz sirke, halı üzerine dökülen lekeler için de birebir fayda sağlamaktadır. Bulaşık süngerini ıslatarak leke bulunan yeri silmenin ardından lekenin üzerine bir miktar beyaz sirke dökmek lekenin çözülmesini sağlayacaktır. Daha sonra tekrar silinerek leke tamamen çıkmış olacaktır.

Halılarda Leke Nasıl Çıkar?

Bornova halı yıkama Gün içerisinde halıya pek çok leke yapacak şey dökülebilir. Bu lekeye anında müdahale etmek lekenin halıya yerleşmesini önleyecek ve lekeyi hızlı bir şekilde çözecektir. Evde hızlı leke çıkarmak için ilk olarak halıya dökülen leke bir bebek ıslak mendili ile silinmelidir.

Islak mendilin bebek olması, içerisindeki doğal bileşenlerin halıya herhangi bir zarar vermesini önleyecektir. Ardından lekenin üzerine az miktarda su dökerek ıslak mendil ile silme işlemine devam edilmesi gerekmektedir. Leke üzerine dökülen su, lekenin daha derinlere işlemesini engelleyerek yüzeyde kalmasını sağlayacaktır.

Sıradan temizleyicilerin yanı sıra leke çıkarıcı deterjanlar halı üzerindeki lekenin anında sökülmesini sağlayacaktır. Leke temizleyiciden küçük miktar leke üzerine dökerek birkaç saniye beklemek, lekenin rengini açacaktır.

Ardından nemli bez ile silinerek lekenin tamamen çıktığı görülmektedir. Leke çıkarıcıların yanı sıra halı şampuanları ve halı için üretilen özel leke çıkarıcıları da halıyı yıpratmadan lekenin çıkmasına yardımcı olacaktır. Halı şampuanları içerisinde bulunan bileşenler ile halı üzerinde yumuşak bir kayma yapar. Bu da lekenin hızlı bir şekilde çıkmasını sağlar.

Kaynak: https://atasayhaliyikama.com/

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir