• facebook
  • twitter
  • googleplus

Gangwon – FC Seoul maçı canlı izle! Tek maç misli.com'da…..detayı haberimizde

  • Mayıs 10, 2020
  • 0

Güney Kore K-Ligi’ heyecanı sürüyor. İlk hafta mücadelesinde günün evvel maçında Gangwon, FC Seoul ile karşı karşıya geliyor. Gangwon – FC Seoul mücadelesi canlı izleme şansı ve tek mücadele iddaa detayları misli.com’da…

Gangwon’un geçtiğimiz sezon istatistiklerine bakmak bu noktada belli tek süre yanıltıcı çünkü takımın yabancı oyuncuları ayrıldı, tertemiz tek rotasyon ile lige girecekler. FC Seoul takımı ise kadro istikrarı sağladığı lige tecrübesi ile iyi başlayacaktır. 

GANGWON – FC SEOUL MAÇI CANLI İZLEMEK VE İDDAA OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Gangwon – FC Seoul mücadelesi istatistikleri

Güney Kore K-Ligi evvel hafta mücadelesinde Gangwon, FC Seoul ile karşı karşıya geliyor. nihayet 10 yılda, Kim Byung-Soo ile Choi Yong-Soo 6 mücadelede karşı karşıya geldiler. Bu maçlardaKim Byung-Soo idarenindeki takımlar iki , Choi Yong-Soo idarenindeki takımlar1 galibiyet elde ederken üç mücadelede beraberlikle sonuçlandı.

Gangwon 4, FC Seoul tek galibiyet elde ederken 5 mücadele beraberlikle sonuçlandı.

Gangwon 17 gol atarken, FC Seoul 11 golle karşılık verdi.

4 mücadele 2,5 gol altında, 6 mücadele 2,5 gol üzerinde tamamlandı.

7 mücadelede karşılıklı gol olurken, üç mücadelede taraflardan en çok biri gol atma başarısı gösterdi.

2-3 ve 4-6 gol aralığında biten 4’er mücadele bulunuyor.

Gangwon iki ve FC Seoul 6 mücadelede evvel golü atan taraf oldular.

Gangwon – FC Seoul mücadele yorumu

Seoul, 2015-2016’da 43 mücadelede 25 gol atan Daha önceki oyuncusu Carlos Adriano’yu Jeonbuk’tan tekrar kadrosuna kattı. Sırp forvet Aleksandar Pesic de tek başka mühim hücumcu. dahada evvel Toulouse ve Kızılyıldız benzeri takımlarda görev alan 1.90’lık Pesic, geçen sezon Seoul’da 25 mücadelede 10 gol attı. FC Seoul’u 2008 ve 2009 senelerinde Şenol Güneş çalıştırmıştı. Gangwon ekibinde asgari yabancı bulunduran ekiplerden. Seoul ligin kalburüstü takımlarından biri. perişan geçen 2018’in derhal peşinden 2019’u üst sıralara yakın tek konumda bitirdiler. genel manada en üst seviyedeki takımlara karşı direnç gösteremedikleri sezonu tekrar de iyi tek noktada tamamladıklarını söyleyebiliriz. Osmar ve Pesic’in yanına Adriano eklemesi dahada yaparak kadroyu güçlendirdiler. Bu noktada Pesic’in kira süresinin Haziran nihayetinde biteceğini hatırlatmakta yarar var. Adriano’nun kulübe art dönmesi belli tek süre da bu yüzden. Kadronun geçen seneye nazaran tek tık dahada iyi olduğunu dile getirmek mümkün ama bu ne civarindan yeter Sual işareti çünkü geçen seneye da iyi başlayıp tökezlemişlerdi. Bu sezon Asya kupası maçları da oynayacaklarını unutmamak gerek.

Gangwon iki yabancısı Bilbija ve Sielis ile yollarını ayırdı. tek yabancıları Asya kıtası kontenjanından Japon Takahiro Nakazato. Bu ayrılıkların takımı hatri sayilir büyüklükte etkileyeceğini dile getirmek güç çünkü hatri sayilir büyüklükte katkıyı türk mali isimlerinden alan tek ekip Gangwon. 2017’de kendisinin açılarından en iyi lig sıralamalarını almışlardı (6.) geçen senesi da bu konumda bitirerek gayet iyi iş başardılar. Bunu sürdürmek evvel amaçlari olacaktır. Hocaları Kim Byung-soo’nun oynattığı futbol Bir hayli otoriteden müspet dönüş alıyor ki oynadıkları futbolun da müspet olduğunu dile getirmek mümkün zaten. iki senedir takımla birlikte var olan hocanın takımı geçen sezon en çok savunmada mesele yaşamıştı. Ligi yoksun averajda ve en çok gol yiyen 3.ekip olarak bitirmişlerdi. Takımların profili hücuma yatkın. Zati aralarında bu sahada oynanan maçlardaki skorlar da bunu işaret ediyor.

Gangwon’un geçtiğimiz sezon istatistiklerine bakmak bu noktada belli tek süre yanıltıcı çünkü takımın yabancı oyuncuları ayrıldı, tertemiz tek rotasyon ile lige girecekler. FC Seoul takımı ise kadro istikrarı sağladığı lige tecrübesi ile iyi başlayacaktır

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir