• facebook
  • twitter
  • googleplus

Çayyolu Yaşamkent Bağlıca İkinci El Eşya Alan Firmalar

  • Ağustos 14, 2019
  • 0

Birçok satış platformu insanların yüzünü güldürdü gibi görünebilir ama birçok sahtekarlığında da oralarda yapıldığını tekrar hatırlatmak isteriz. Eşyalarınızı satılığa çıkardığınız zaman maalesef eşyalarınızı alıp ücret vermeden kaçanlar ya da eşyalarınıza ölü fiyat verenler hatta daha birçok olumsuz durumlar ile karşılaşmanız çok olası. Boş yere oyalanmak istemiyor ve gerçek anlamda eşyalarınızı maddi değer alarak eden çıkarmak istiyorsanız Çayyolu ikinci el eşya alanlar firmamıza ulaşım sağlamakta vakit kaybetmeyin deriz.

Sizler için geniş ekibimiz ile hizmet veriyoruz bu sebeple randevunuzu hemen en kısa zamana alabilirsiniz. Amacınız zaten bir an önce eşyanızı elden çıkarmak olduğu için Bağlıca ikinci el eşya alanlar konusuna öncelik veriyor ve iş akışlarımızı hızlandırıyoruz. Satmak istediğiniz tüm eşyalarınız için talibimiz. Satışı olabilecek yani değer edecek olan eşyalarınızı geldiğimizde tek seferde alabiliriz. Bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamıyor olacaksınız. Toplu eşya satımlarınızda dahi sizlere nakit olarak anında hizmet verebilmekteyiz.

Kısaca sizler de Yaşamkent ikinci el eşya alanlar arayışındaysanız bizleri arayın ve sizlere hizmet vermek için tanışalım deriz. Satacağınız eşyanız ne olursa olsun güven oldukça önemlidir. Hem evinize ya da iş yerinize kadar gelecek olan ekiplerin güvenilirliği hem de hakkınızı alacağınız olan ödemenin sorun yaratmaması için güven içinde bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Günün her saati gelip ekspertiz için fiyat vermeye ya da telefon whatsapp yöntemi ile fiyat sunmaya hazırız. Çekinmeden bizlere istediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz. Bizler içinde bulunduğumuz işin hakkını fazlası ile veriyor ve tamamen güvene ayalı bir sistem geliştirerek müşterilerimize daimi hizmet sunuyoruz.  Sizler de artık ikinci el olarak eşyamı kime satabilirim diye düşünüyorsanız aklınıza ilk gelecek isim olarak karşınızda hazır bekliyor olacağız.

Irmak Ticaret İletişim Bilgileri:

Telefon :0312 324 5526

Gsm 0533 767 8013

Adres: Anafartalar Mahallesi, İtfaiye Meydani Temmuz Sokak No 7, 06260 Altındağ/Ankara

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir