• facebook
  • twitter
  • googleplus

Bakan Kasapoğlu

  • Ekim 29, 2019
  • 0

Türkiye Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençler ve 23 ıslak Altı Avrupa Halter Şampiyonası’nda toplaminda 38 madalya kazanarak hemide kadın ayni vakitte da erkeklerde şampiyon var olan ulusal sporcuları kutlama etti.

Bakanlıktan Bir gün evvel yapılan açıklamada, 18-27 Ekim tarihlerinde Romanya’nın Başkent’i Bükreş’te düzen eden Gençler ve 23 ıslak Altı Avrupa Halter Şampiyonası’nda ulusal sporcuların; 17 altın, 8 gümüş, 13 bronz olmak üzere toplaminda 38 madalya kazandığı, kadın ve bay ulusal takımların Avrupa şampiyonu olduğu belirtildi.

‘Ülkem ve şahsım yerine teşekkür ediyorum’

Kasapoğlu’nun ulusal takımları kutlama ettiği mesajında, “Toplam 38 madalyaya kazanarak Avrupa Şampiyonu var olan kadın ve bay ulusal takımlarımızdaki sporcularımızı kutluyorum. Türk sporunun branş ayrım etmeksizin yükselen başarısı ve sporcularımızın azmi, bizlere hatri sayilir büyüklükte mutluluklar yaşatıyor. Ay- Yıldızlı bayrağımızın dalgalandırılmasında, İstiklal Marşımız’ın dinletilmesinde emeği geçen herkese ülkem ve şahsım yerine teşekkür ediyorum” denildi.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir