• facebook
  • twitter
  • googleplus

Ankara İkinci El Klima Alan Firmalar Nerede Bulunur ?

  • Ağustos 14, 2019
  • 0

Her türlü teknolojik üründe olduğu gibi klima sektöründe de çok hızlı bir değişim ve sirkülasyon vardır. Bunun en büyük nedeni de her geçen gün yeni modellerin ve özelliklerin büyük bir hızla çıkıyor olmasından kaynaklanmaktadır. Hal böyle olunca ikinci el klima alanlar mağazalardaki çeşitliliğe yakın modelde ve markada ürün bulundurabilmektedir. Ancak ikinci el alımı ve satışı yapan firmanın işinde profesyonel olması, hem alım hem de satış sırasında kalite standartları ve müşteri memnuniyetinden vazgeçmemesi çok büyük önem taşımaktadır. Aksi halde yapılan alışverişten hem taraflar keyif almamakta hem de sektör lekelenmektedir.

Firmamız Ankara bölgesinde tüm ilçelere kaliteli hizmet vermektedir. Verdiği kaliteli hizmet nedeniyle Ankara’da ilk akla gelen ikinci el klima alanlar Ankara arasında yerini almıştır. Bunun en büyük nedeni ise deneyimli teknik ekibi sayesinde iyi iş çıkarması, müşteri memnuniyeti ve hem alım hem de satış sırasında verdiği fiyat garantisidir. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren ekibimiz oldukça özenli davranmaktadır. Telefonlarımızı arayabileceğiniz gibi internet sitemiz üzerinden de bizlere ulaşmanız mümkündür. Bizimle klimanın durumu, marka ve modeli konusunda konuştuktan sonra anlaşma sağlanması durumunda ekibimiz sizden klimanın resimlerini istemektedir. Gönderdiğiniz anda yine size telefonda piyasanın en iyi fiyatı garantisiyle teklif yapmaktadır. Kabul etmeniz durumunda da ekibimiz gelip klimanızı evinizden almaktadır.

Tüm anlaşmaların sağlanmasının ardından 2. el klima alanlar ekibi evinize gelmektedir. Klimanın monte edildiği yerden çıkarılması özenle yapılmakta, kesinlikle zarar verilmemektedir. Evden teslim alınan klima spot mağazamıza getirilerek bakım ve onarımlarının yapılmasının ardından alıcı müşterilerini beklemektedir. Satış aşamasında da yine firmamız piyasanın en düşük fiyatından satış yaptığını garanti etmektedir. Satış işleminin ardından klima kişinin evine nakliye edilmekte ayrıca montajı da yapılmaktadır.

2.El Eşya Alım Hattı 0 532 411 10 13

2.El Ev Eşyalarınız ve 2.El Ofis Büro Eşyalarınız Mobilyalarınız, 2.El Beyaz Eşyalar LCD, LED, Plazma TV, Bilgisayar gibi Elektronik Eşyalarınızı Değerinden ve Yerinden Nakit Alalım.

Adresimiz. İtfaiye Meydanı Çalıkuşu Sok:4 Ulus Altındağ/ANKARA

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir