• facebook
  • twitter
  • googleplus

En iyi Keçiören Halı Yıkama Firması

  • Haziran 6, 2019
  • 0

Profesyonel halı yıkama hizmeti veren Keçiören Halı Yıkama firması tecrübeli ve deneyimli personel, modern ve teknolojik halı yıkama makinaları ile organik ve insan sağlığına zarar vermeyen anti bakteriyel şampuanlar kullanılmaktadır.

Halılarınız yıkama aşamasından, teslim aşamasına kadar toz alma, yıkama, durulama, sıkma, kontrol ve paketleme aşamalarından geçerek uzman ekip kontrolü ile teslimatları yapılmaktadır.

Keçiören Halı Yıkama fabrikasından alacağınız ücretsiz servis hizmeti ile taahhüt edilen günde randevu sistemi ile sonuca en hızlı şekilde ulaşırsınız.

Keçiören Halı yıkama firması olan Yıldız Halı ve Koltuk Yıkama fabrikasının diğer hizmetlerinden olan stor perde yıkama işlemi de aynı titizlik ile uzman ekip tarafından belirlenen randevu saatinde gelip perdelerinizi yerinden söküp temizlenmek üzere teslim alınır. Özenle temizlenen perdelerin kurutma odalarındaki işlemleri bittikten sonra adresinizde, yerine takma işlemi gerçekleştirip teslimat tamamlanmış olur.

Ankara Halı Yıkama denildiği zaman ilk akla gelen kaliteli ve hızlı hizmet veren Yıldız Halı ve Koltuk Yıkama firmasından bilgi almak için yildizhaliyikama.com.tr web sitesini ziyaret edebilir,telefon ile firma yetkililerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir