• facebook
  • twitter
  • googleplus

Bayram mesajları 2019 | En anlamlı ve resimli Ramazan Bayram’ı mesajları…

  • Haziran 3, 2019
  • 0

Ramazan Bayramı’nın başlamasıyla birlikte akrabalar, yakınlar ziyaret edilecek, büyüklerin elleri öpülecek. Bu kutsal gün içinde yanlarında olamayacağınız sevdiklerinize bayram mesajları atarak kutlama dileklerinizi iletebilirsiniz. İşte en tertemiz ve hususi resimli bayram mesajları…

EN YENİ EN GÜZEL BAYRAM MESAJLARI

Bir avuç dua, tek kucak sevgi, sıcak tek mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun, Ramazan bayramınız kutsal olsun.

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, yurttaslar vardır arkadaşlığı paylaşmak amaciyla ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutsal olsun.

Tüm yürekler mutluluk dolsun, umutlar hakikat olsun,acılar unutulsun,dualarınız onay ve bayramınız kutsal olsun.

Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların onay olsun, sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız kutsal Olsun.

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolu olmak dolsun.Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Bayramın kutsal Olsun.

Bu kutsal Ramazan Bayramı’nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı ulu Allah bütün dualarınızı onay etsin.

Her şeye kadir var olan ulu Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Bizi olusturan ALLAH a şükürler Olsun, bütün Müslümanlara Hayırlı Olsun, Ramazan Bayramınız kutsal Olsun.

Kalplerde Sevgi Olsun Gözlerimiz ziya Dolsun ramazan Bayramınız kutsal Olsun

Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Ramazan Bayramınız kutsal Olsun.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli tek bayram dileriz.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız kutsal olsun!

Hep tek arada, sevgi dolu ve keyifli nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutsal olsun!

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Ramazan Bayramınız kutsal olsun!

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her vakit tek öncekinden dahada iyi ve mutluluk dolu tek Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, tekrar de umutlu, tekrar de sevgi dolu nice bayramlara…

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir