• facebook
  • twitter
  • googleplus

MHP’li Belediye Başkan Adayı Miting Yapacağı Alanı AK Parti’li Adayın TIR’larla Kapattığını İddia Etti

  • Mart 29, 2019
  • 0

Isparta Belediye Başkanı ve ulusalci devinim partisi Isparta Belediye reis Adayı Yusuf Ziya Günaydın, Halıkent Kapalı sektör yerinde miting amaciyla kuracağı sahnenin AK Parti’nin Isparta Belediye reis Adayı Şükrü Başdeğirmen tarafından üç adet TIR’la kapatıldığını argüman etti. Bir hayli şehirde müsterek aday çıkaran Cumhur İttifakı, Isparta’da kendisinin adaylarıyla yarışıyor.

“3 ADET TIR, MİTİN YAPACAĞIMIZ ALANA PARK EDİLDİ”

Günaydın yasamsal medya hesabı Facebook’tan yaptığı açıklamada, “AK Parti Belediye reis Adayı Şükrü Başdeğirmen ve AK Parti Meclis Üyesi Adayı Erdal Çelik’e ait üç adet TIR bu erken akşam miting yapacağız Halıkent Kapalı sektör adina oyun alani/sahne kuracağımız alana AK Parti Belediye Meclis Üyesi Salim Nuri Güntaç ve Bir takım AK Parti yöneticilerinin nezaretinde park edildi.

“KAYBETME KORKUSU SEN NELERE KADİRSİN”

Siyasi ahlaka sığmayan bu hareketi esefle kınıyorum. dahada idareye dahi gelmeden zulüm peşinde koşan bu zihniyeti kıymetli Isparta halkımızın Yüreğine havale ediyorum. Kaybetme korkusu sen nelere kadirsin. Her şeye karşın sevgi kazanacak.

bütün halkımızı bu akşam 21.00’da Halıkent Kapalı sektör adina çağrı ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir hayli şehirde müsterek aday çıkaran Cumhur İttifakı, Isparta’da kendisinin adaylarıyla yarışıyor. 2014 seçimlerin MHP’li Yusuf Ziya Günaydın, yüzde 44,5 oy oranı ile seçimleri kazanmıştı. AK Parti ise Isparta’da yüzde 39,9 oy almıştı.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir