• facebook
  • twitter
  • googleplus

‘Bebeksi cilt bakımı’ ile cilt kusurları düzeliyor

  • Mart 29, 2019
  • 0

Estetik ve ten bakımında tatbik edilen metotlar yıllar geçtikçe değişik boyutlar kazanıyor. Her geçen vakit yenilenen ten bakım trendlerine tek yenisi dahada eklendi. Bebeksi ten bakımı denilen ten kusurlarını ani çok seansta düzelten ten bakımını uygulayan meşhur oyuncu Wilma Elles, “Türkiye’nin her yerinden yurttaslar buraya bebeksi ten bakımı yaptırmaya geliyor. Uygulama al kılcal damarların art çekilmesini sağlıyor, al damarları ortadan kaldiriyor inanılmaz” diye konuştu.

Bebeksi ten bakımının doğal güzelliği ön plana çıkardığını söyleyen ten bakım uzmanı Özlem Aksünger, “Gerçekten bütün sağlık problemlerini yok eden bitkisel tek metot keşfettik, Wilma Hanım’da da denedik. Wilma Hanım’da onayladı doğal güzelliği” dedi.

Aksünger’in 18 senedir bebeksi ten bakımı üzerinde çalıştığını belirten Wilma Elles, “Özlem Hanım bu mevzu üstüne çok çalıştı. şuurlu evvel kez bu civarindan hızlı tek ten bakımı görüyorum” ifadelerini kullandı.

“Uluslararası çalışıyoruz”

18 senelik tecrübesiyle hazırladığı kürün hiçbir taraf tesirinin olmadığını belirten Aksünger, “Benim 18 senelik yolculuğumun çiçeklerini topluyorum. Çok şükür iyi kitlelere ulaştık. İnşallah dahada da büyüyeceğiz. Zira artık beynelmilel çalışıyoruz. Dünyanın dört tek yanından yurttaslar bebeksi bakım amaciyla geliyor bu bizi duygulandırıyor. Wilma hanım benzeri iyi tek sanatçımızın da bunun benzeri bebeksi bakımlarını yaparak güzelleştirdiğimiz amaciyla onun gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini konuştu.

“Uygulama al kılcal damarların art çekilmesini sağlıyor”

Sosyal medya hesabında Aksünger’i takip ettiğini söyleyen Elles, “Onun paylaşımlarını severek takip ediyorum. İnsanlar ten bakım yapmaya buraya geliyorlar. ıslak farkı ayrım etmiyor. Türkiye’nin her yerinden yurttaslar buraya bebeksi ten bakımı yaptırmaya geliyor. Uygulama al kılcal damarların art çekilmesini sağlıyor, al damarları ortadan kaldiriyor inanılmaz” diye konuştu.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir