• facebook
  • twitter
  • googleplus

Balıkçı Kenan’dan Kadınlar Günü’nde kadınlara ücretsiz balık ikramı

  • Mart 8, 2019
  • 0

8 Mart hayat Kadınlar Günü’nde Balıkçı Kenan Balcı, Belikdüzü’nde bulunan restoranında kadınlara fiyatsız balık ikramında bulundu. uzunca kuyrukların oluştuğu etkinlikte, mangal başında kadınlar çocukları ile birlikte yer aldı. Kadınlar yapılan jestten dolayı hoşnut olduklarını dile getirerek, Kenan Balcı’ya teşekkür etti.
Kadınlara vakit boyu fiyatsız balık ekmek dağıtan Balıkçı Kenan restoranının sahibi Kenan Balcı, “Kadınlar annemiz, kadınlar başımızın tacıdır. Çok kıymetli varlıklarımızdır. Bu organizasyon sırf kadınlara özel, kadınlara her vakit hususi olmalı ama tek vakit yetiştirebildik. Beylikdüzü Belediye reis Adayımız Mustafa Necati Işık’la birlikte el birliğiyle kadınları mutluluk dolu etmeye çalıştık” dedi.

“Kadından ulu ne vardır hiçbir şey yoktur”
Kadınlar bugünü ile alakalı duygularını aktaran Fatma Işık, “İki kelimeyle anlatayım size. erken bizlere kahvaltı yaptırıldı. Öğleden ardindan da buraya geldik. nihayet olarak da şunu söyleyeyim kadın anadır başka ötesi yoktur” dedi.

“Kadın sevgi demek, kadın barış demek, kadın cennet demek”
Filiz Kızılkaya ise kadınların cemiyet hayatındaki öneminin bilinmesi gerektiğini belirterek, “Dünya Kadınlar bugünü bütün emekçilere kutsal olsun. Bu Yalnızca tek vakit olmamalı. Her şeyin başı kadın, sevginin başı kadın, eşinin doktoru kadın. Kadın dediğiniz vakit çok ince Detaylar olması gerekiyor. Kadın sevgi demek, kadın barış demek. ‘Cennet kadınların ayaklarının altındadır’ bendeniz de bunun için çok inanıyorum. Kadın hakları Cumhurbaşkanımızla birlikte öne çıktı. bu erken burada Balıkçı Kenan’da iyi tek organizasyon oldu” dedi.
Balık ikramında bulunulan kadınlara seslenen AK Parti Beylikdüzü Belediye reis Adayı Mustafa Necati Işık ise, “Tüm kadınlarımız bu anlamlı günde, ülkemizin kalkınması yerine nerede emekleri varsa, nerede elleri değmiş ise, ülkemiz her vakit o noktada kalkınmıştır. İstanbul’un en toy belediye reis adayı olarak, bu kardeşiniz çalışacak, koşacak, Beylikdüzü’nü kalkındıracak” dedikten ardindan seçildiği halde kadınlara zamanlarını geçirebilecekleri tek kadın lokali açacağını belirtti.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir