• facebook
  • twitter
  • googleplus

Ronaldo’nun Annesi Dolores Aveiro, Yaşam Savaşı Verdiğini Açıkladı

  • Şubat 9, 2019
  • 0

İtalya Serie A’da Juventus forması giyen Cristiano Ronaldo, annesi Dolores Aveiro’dan gelen tek haberle hatri sayilir büyüklükte acı yaşadı. Annesine düşkünlüğü ile Bilinen Portekizli dünyaca yıldızı, annesinin 2. sefer ağırbaşlı tek hastalığa yakalandığını öğrendi. dahada evvel 2007 seneninde göğüs kanseri teşhisi konulan ve aldığı rehabilitasyon sonrası kanseri yenmeyi muvaffak olan 64 yaşında olan Dolores Aveiro, Portekiz’de katıldığı tek programda “Bundan kimsenin haberi yok ama hayat savaşı veriyorum” açıklamasında bulundu.

OPERASYONU MADRİD’DE GEÇİRDİĞİNİ AÇIKLADI

dört bebek annesi Dolores Aveiro, canlı yayında yaptığı izahta “Diğer göğsümden de tek harekât geçirdim. Bunu herkesten sakladım. Kemoterapi Rehabilitasyonu gördüm. Şu anda hayat savaşı veriyorum” ifadelerini kullandı. Dolores Aveiro, geçirdiği harekât ile alakalı Madrid’de olması dışında ayrinti vermezken, kimsenin bu yaşadıklarından haberdar olmadığını tekrarladı.

RONALDO 100 BİN STERLİN BAĞIŞLAMIŞTI

Cristiano Ronaldo, 2009 seneninde annesini kanserden kurtaran ve hayatını kurtaran hastaneye, rehabilitasyon merkezi yapılması amaciyla 100 bin sterlin bağışlamıştı.

(Skor)

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir