• facebook
  • twitter
  • googleplus

Cani Koca, Boşanma Aşamasında Olduğu Hamile Eşine ve Kayınvalidesine Kurşun Yağdırdı

  • Ocak 12, 2019
  • 0

Malatya’nın Battalgazi ilçesinde, Ümit G. (38), boşanma aşamasında olduğu ve ayrı yaşadığı eşi Sibel G. (30) ile kayınvalidesi Fatma Özdemir’i (55) av tüfeğiyle vurarak öldürdü.

EŞİNE VE KAYINVALİDESİNE KURŞUN YAĞDIRDI

Olay, akşam saatlerinde Battalgazi kazasi Kemerköprü Mahallesi’nde alana geldi. iki senelik evli var olan Ümit ile Sibel G. çifti arasında, iddiaya göre tek vakit evvel şiddetli geçimsizlik başladı. Bunun üstüne boşanma kararı alan Sibel G., babasının evine yerleşti. İddiaya göre, bu akşam eşiyle konuşmak amaciyla kayınvalidesinin evine giden Ümit G. ile eşi arasında bilinmeyen nedenle münakaşa çıktı. Tartışmanın büyümesi üstüne Ümit G., dışarı çıkıp otomobilindeki av tüfeğiyle tekrar döndüğü hanede eşi Sibel G. ile kayınvalidesi Fatma Özdemir’e ateş açarak kaçtı.

ANNE-KIZ TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Silah sesini duyanların ihbarıyla Haneye gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan anne adayi ve kızının aciliyetli Servis’te yapılan kontrolde hayatını kaybettiği belirlendi. anne adayi ile kızın cesetleri otopsi amaciyla Adli Tıp müessesesi morguna kaldırılırken, olayın derhal peşinden kaçan Ümit G., ise zaptiye ve zabita ekiplerinin tek saat civarindan süre gelen çalışmasının derhal peşinden yakalanarak gözaltına alındı.

Olayla alakalı tahkikat sürdürülüyor.

Kaynak: DHA
önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir