• facebook
  • twitter
  • googleplus

“Metropol An” sergisi İKÜSAG’da açılıyor

  • Ocak 11, 2019
  • 0

Fransa’nın başkenti Paris’teki dünyaca meşhur Louvre Müzesi’nde her sene ananesel olarak düzen eden beynelmilel Plastik Sanatlar Etkinliği’nden altın madalyayla dönen İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) zanaat ve Tasarım Bölümü’nden Dr. Öğretim Üyesi Reyhan Uludağ Eraslan, 11’inci kişisel sergisini, 30 ocakta Çarşamba bugünü İKÜSAG’da gerçekleşecek açılışla sanatseverlerin beğenisine sunacak.

Eserlerinde çoklukla özgürlük kavramlarına geniş yer veren Dr. Öğretim Üyesi Reyhan Uludağ Eraslan, kalabalık ve karmaşayı birleştirerek, her kalabalığın ve karmaşanın içinde tek bütünün varlığını çizgilerle alana koyuyor. Hareket, ritim ve devinim duygusunun yoğun tek şekilde kendini hissettirdiği sergi, 30 ocakta Çarşamba bugünü saat 15.00’da İKÜ Ataköy yerleşkesinde gerçekleştirilecek açılış kokteyli ile kapılarını açacak.

30’a yakın yağlı boya, suluboya, gravür, video arka ve akrilik tablonun görücüye çıkacağı “Metropol An” isimli sergi, 27 Şubat Çarşamba gününe civarindan sanatseverlerin ziyaretine açık kalacak.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir