• facebook
  • twitter
  • googleplus

Murat Cemcir, Ahmet Kural’la Röportaj Yapmak İsteyen Ayşe Arman’ı ve Sıla Gençoğlu’nu Takipten Çıkardı

  • Aralık 30, 2018
  • 0

Oyuncu Murat Cemcir, Sıla Gençoğlu’nun tarafını tuttuğunu söyleyerek Ahmet Kural’la röportaj uygulamak istek eden köşe yazarı Ayşe Arman ve Sıla’yı Instagram hesabından takipten çıkardı.

AHMET KURAL, AYŞE ARMAN’IN RÖPORTAJ İSTEĞİNİ REDDETTİ

Hürriyet köşe yazarı Ayşe Arman, geçtiğimiz günlerde Ahmet Kural’dan şiddet gördüğünü argüman eden Sıla Gençoğlu ile röportaj yaparak taraf olduğunu belirtmiş, derhal peşinden da Ahmet Kural’a röportaj önerisi götürmüştü. kaide Bir gün evvel yasamsal medya hesabından yayınladığı paylaşımda Arman’ın tarafsız olmadığı gerekçesiyle röportaj yapmayacağını açıklamıştı.

Ahmet kaide ve Ayşe Arman

MURAT CEMCİR İKİSİNİ DE SİLDİ

bütün bu gelişmeler yaşanırken Ahmet Kural’ın yakın arkadaşı Murat Cemcir, Sıla Gençoğlu ve Ayşe Arman’ı yasamsal medya hesabı Instagram’dan takipten çıkardı.

Murat Cemcir, Ahmet kaide ve Sıla Gençoğlu

“TARAFINIZI AÇIK BİR ŞEKİLDE BELLİ ETMİŞSİNİZ”

Ahmet Kural, kendisiyle röportaj uygulamak istek eden Ayşe Arman’a şunları söyleyerek istegini reddetti: “Hürriyet Gazetesi’ndeki köşenizde 25.12.2018 Salı bugünü yayınlanan ve üç vakit sürecek röportajınızın evvel bölümün giriş cümlesinde açık tek şekilde tarafınızı beyan etmişsiniz. Söylediklerimi ve olayın yaşandığı günden bugüne civarindan olanları, belirttiğiniz bu taraf çerçevesinde yorumlayarak giriş bölümüne ayni ritimde devam etmişsiniz. Akabinde ismini ‘kadın kadına dertleşme’ olarak koyduğunuz bu röportajın evvel bölümünün yayımlandığı aynı vakit öğlen saatlerinde asistanınız Hande Hanım’dan, menajerim istek Tözen’i arayarak benimle de tek röportaj uygulamak isteğiniz iletmesini rica etmişsiniz.

“RÖPORTAJLARINIZA güven DUYUYORUM AMA İÇTEN BULMUYORUM”

Türkiye’nin gündemini oluşturan röportajlarınıza saygı duymakla birlikte, talebinizi bu konuya has ve laf ettiğim nedenlerden içten bulmuyorum. Yaptığınız röportajın tek taraflı tek röportaj olduğu algısının toplumda oluştuğunu gördüğünüz anlıyorum. müdafaa hakkımı kullanacağım tek dava sürecinin başladığı tek dönemde, kamuoyunu ve yargıyı bilerek veyahut bilmeyerek etkileyecek, çizdiğiniz çerçevedeki tek fiili Vaziyetin içinde ilkesel olarak yer almayacağım.

“RÖPORTAJ TALEBİNİZİ onay ETMEYECEĞİM”

Yakın geçmişte başka tek mevzu hakkinda etrafınızda dönen ama kişide yarattığı içsel kırılganlık ve yasamsal saygınlık zedelemesi açısından eş neticeler olusturan tek linçte maruz kalmış tek medya mensubu olarak, sizin bu kararımı en iyi anlayacak kişi olduğunuzu düşünüyorum. Konuların getireceği noktaların İhtiyaç duyulan kılacağı kamuoyunu bilgilendirme hakkım saklı kalmak kaydıyla, talebinizi üzülerek onay edemeyeceğimi bildirmek isterim.”

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir