• facebook
  • twitter
  • googleplus

Diriliş Ertuğrul Dizisine Ünlü Oyuncu Öykü Çelik Dahil Oldu

  • Aralık 22, 2018
  • 0

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Cengiz Coşkun, Hülya Darcan benzeri meşhur isimlerin bulunduğu Diriliş Ertuğrul dizisine iyi oyuncu Öykü Çelik dahil oldu. Önümüzdeki günlerde izleyicisiyle buluşacak Çelik’in sürpriz tek karaktere hayat vereceği öğrenildi.

SAVAŞÇI’DAN tasima OLDU

Bir hayli sıra ve filmde oyun alan Öykü Çelik, en nihayet Savaşçı dizisinde ‘Astsubay Üstçavuş Yeter Alayunt’ karakterini canlandırmıştı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’UN nihayet BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Ertuğrul, Gündüz’ü fidye karşılığında kaleden kurtarmış ve tek oyun kurarak İlbilge’nin onların peşinden gelmesini sağlamıştı. emeli ise, İlbilge’yi Gündüz’ün masumiyetine inandırmaktı. Obaya ise beklemediginiz konuklar var olan Selcan ve erkek çocuğu Süleyman gelmişti. buyruk Bahaeddin, Gündüz’ün Ertuğrul tarafından Nikea’ya götürüldüğünü öğrenince, obaya baskın vermişti. Bununla da kanı etmeyip Artuk’u zindana attırmıştı. ama her biri Ertuğrul’un Gündüz’ü Nikea’ya götürdüğünü düşünürken; Ertuğrul, Gündüz’ü Söğüt’te adaletin karşısına sağ salim çıkarmıştı. Ertuğrul, bu hamlesiyle bütün oyunları bertaraf etmiş ve Gündüz’ün masumiyetine İlbilge’yi inandirmak var olan Ertuğrul, neticesinde bu hedefinde muvaffak olmuş ve Gündüz, mahkemece aklanmıştı.

Gündüz’ün aklanmasıyla Kayılar ve Umuroğulları arasında nasıl tek bağ olacak? Selcan ve Süleyman’ın obaya gelişi, beraberinde neleri getirecek? Selcan’la birlikte gelen havadis nedir ? Ertuğrul tarafından mağlubiyete uğratılan Dragos’un tertemiz hamlesi ne olacak? Öte istikametten buyruk Bahaeddin, Ertuğrul’u sıkıştırmak amaciyla ne yapacak? Söğüt’e istikbal var olan tertemiz kişi kim olacak? Ertuğrul bütün bu yaşanılanlara karşı nasıl tek tavır takınacak?

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir