• facebook
  • twitter
  • googleplus

Çukur 48. yeni bölüm ilk sahne: Affet!

  • Aralık 17, 2018
  • 0

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un heyecanla beklenen tertemiz kismindan evvel oyun alani/sahne yayınlandı. Elinde bulmaca kitabıyla gelen Yamaç, hapishanede Cumali’nin yalnızlığını paylaşamadığını düşünerek, abisinden geçmişin affını diliyor. Yamaç ve Cumali’nin gözyaşları içinde birbirlerine sarıldığı anlar izleyenleri duygulandırıyor.

ÇUKUR 48. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ÇUKUR 47. nihayet BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çukur’un bu akşam ekrana gelen 2. sezonun 14. bölümünde İdris, semtindeki anne adayi kızın öldürüldüğünü öğrenince dahada evvel hiç göstermediği yüzüyle karşımıza çıktı. Çeto ve Mahsun’u öldürmek amaciyla harekete geçen Yamaç, Medet’in müdahale etmesiyle başarılı olamadı. Vartolu, Çeto ve Mahsun’a aralarında köstebek olduğunu söylerken, deşifre olacağı korkusuyla Vartolu’ya silah çeken Ersoy tansiyonu yükseltti. Aliço’nun yardımıyla Saadet’in yaşadığını ve tek çocuğunu olduğunu öğrenen Yamaç, Vartolu’yla yüzleşti. Vartolu’nun hıyanetini Cumali’ye dile getirmek ile alakalı kararsız var olan Yamaç, Vartolu’nun arkasında duracaktı; ama tek koşulu vardı. Selim’in annesi Sultan’ı Çukur’a götürdüğü, Cumali ve Veysel’in aralarındaki güvenin zedelendiği kisimda Çeto ve Mahsun’un yaptığı plan, Ersoy’u köşeye sıkıştırdı. Teslimat yapılacağını zanneden Ersoy, yanında Çeto ve Mahsun’u bulurken; teslimat esnasında çatışmaya giren Veysel’in Karakuzuların önüne çıkması izleyenleri şaşırttı. Karaca’nın söylediklerinden etkilenen Selim ise Cumali’nin karşısına çıkmaya kararlıydı.

ÇUKUR 47. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Kubilay büyük benzeri nihayet dönemin popüler oyuncuları ile ehil oyuncular Ercan Kesal, Perihan harp ve Şenay Gürler yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Mehmet Yılmaz Ak, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Halil Babür, Gökşen Ateş eşlik ediyor.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir