• facebook
  • twitter
  • googleplus

Angel Di Maria: Dünya Kupasından Elenince Messi Duvara Kafa Attı

  • Aralık 4, 2018
  • 0

Angel Di Maria, 2018 hayat Kupası’nda Arjantin ulusal Takımı’nda yaşadıklarını ve Lionel Messi’yi anlattı. İşte Angel Di Maria’nın sözleri:

“Yeni teknik patron Scaloni ile konuştum ve Arjantin amaciyla oynamak istediğimi söyledim. Kulübümde elimden geleni yapıyorum. Beni Arjantin amaciyla çağırırlarsa, Katiyen ‘Hayır’ demem. Arjantin, benim amaciyla her şeyden dahada ötedir. Bir hayli insan, Arjantin ulusal Takımında tertemiz yüzler görmek istiyor. eğer tertemiz çocuklar geliyorsa ve Arjantin dahada başarılı olacaksa bendeniz de çok mutluluk dolu olurum. Zira bendeniz de Arjantinliyim.

“MESSİ ELENİNCE DUVARA baş ATMAYA BAŞLADI”

hayat Kupası’ndan elendikten ardindan Lionel Messi soyunma odasına gitti ve duvara baş atmaya başladı. Çok sinirliydi, çok üzgündü. Bence, Arjantin formasına art dönecek.

“SAMPAOLI DEĞİŞİMİ SEVİYORDU, BİZE UYMUYORDU”

2018 hayat Kupası’nda her şey çok perişan başladı. derhal hemen grup aşamasında eleniyorduk. Elimizden gelenin en iyi olanini yapmaya çalıştık ama tek türlü istikrar sağlayamadık. İlk 11’imiz itinali değildi. Sampaoli değişimi seviyordu ama bu da bize uymuyordu.”

(Sporx)

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir