• facebook
  • twitter
  • googleplus

CHP’li Özel: İttifak görüşmeleri devam edecek

  • Aralık 1, 2018
  • 0
  • social-facebook
  • social-twitter
  • social-googleplus
CHP Grup reis Vekili Özgür Özel, Marmaris’te yaptığı açıklamada, “İttifak görüşmelerinde, Sayın genel Başkanımız kıymetli genel başkanlarla çeşitli müzakereler yaptı, bundan ardindan da yapacak” dedi.

Çeşitli temaslarda bulunmak amaciyla Muğla’nın Marmaris kazasina gelen cumhuriyet milletçe partisi Grup reis Vekili Özgür Özel, parti binasında partililerle buluştu. Özel, burada medya mensuplarına gündeme ait değerlendirmelerde bulundu.

“DAHA EMİN ADIMLARLA İLERLEYECEĞİZ”

Yerel seçimlerde ‘ittifak’ konusuna değinen Özel, “Yerel seçenek tarihi yaklaşırken, mühim tek münakaşa konusu, ittifaklar konuşuluyor. Hiç unutulmasın ki, özellikle Sayın Bahçeli’nin ‘siyasi kombin’ dediği AK Parti’li ve ulusalci devinim Parti’li belediyelerin kendisinin içlerinde belediye reis yardımcılıklarını paylaştıkları tek noktaya geliyoruz. Cumhuriyet milletçe Partisi olarak 50 milyon kişinin oyuna, 81 milyon kişinin hizmetine talibiz. İttifak görüşmelerinde, Sayın genel Başkanımız kıymetli genel başkanlarla çeşitli müzakereler yaptı, bundan ardindan da yapacak. kıymetli genel başkanlarımızın görüş alışverişinden ardindan da belli yerlerde, belli birliktelikleri sağlayıp dahada emin adımlarla ilerleyebiliriz” dedi.

“YENİ YILDA AÇIKLANMAYAN ADAYIMIZ KALMAYACAK”

Muğla ve ilçelerinde çıkarılacak adaylarla alakalı konuşan Özel, “Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Marmaris Belediyesi ile gurur duyduk. Türkiye’nin en çok alan belediyelerine baktığınızda en çok göç alan belediyeler. tek seçenek dönemindeyiz. Adaylarımız var, aday adaylarımız var. Bizler Muğla ve ilçeleri amaciyla halkın en çok istediği adaylarımızla yola çıkacağız, belediye başkanlarımızla yola ayni ritimde devam edeceğiz. 6 Aralık’ta yapılacak var olan Parti Meclisi toplantısında 350 belediye reis adayımızın dahada ismini açıklayacağız. böylelikle yaklasik olarak belediyelerin yarısını 6 Aralık’ta açıklama etmiş olacağız. tertemiz seneye açıklanmayan adayımızın kalmayacağını olasılık ediyoruz” diye konuştu. İHA

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir