• facebook
  • twitter
  • googleplus

Evinizi tasarım ödüllü mobilyalar ile değiştirin

  • Ekim 19, 2018
  • 0

Evinizi tasarım ödüllü mobilyalar ile dizayn etmek istiyorsanız dekorasyon için büyük önem taşıyan ev eşyalarından işe başlayabilirsiniz. Satın aldığınız bu ürünleri doğru bir şekilde konumlandırarak farklı odalarınız için farklı mobilyaları Berrak Mobilya mağazalarından temin edebilirsiniz. Evlerde en çok ihtiyaç duyulan koltuk takımları arasından seçim yapabilir ve diğer ev aksesuarları ile bu dizaynı tamamlayabilirsiniz.

Berrak Mobilya en çok satan koltuk takımları arasında ki Moon ve Sofya, ergonomik ve şık tasarımları ile dikkat çekmektedir. Üçlü, ikili ve bir adet berjerden oluşan Moon koltuk takımı istenirse tek tek de alınabilir. Yumuşak dokulu kumaşı leke tutmaz ve ithaldir. Estetik görünümlü ve mekanizmalı bu koltuklar aradığınız en güzel koltuk takımı arasında yerini alacaktır. Üstelik sosyal medya hesaplarından Berrak Mobilya’yı takip ederek çekilişlere katılabilir ve birbirinden sürpriz hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Berrak Mobilya Farkıyla Mekanları Güzelleştirin!

Mobilya üretimi, tasarımı ve satışı konusunda uzman olan ekibi, yaşadığınız tüm mekanları şık bir hale getirmekte ve geçmişten bugüne kadar kaliteyi sizlerle buluşturmaktadır. 1994 yılından bu yana mobilya sektöründe yer alan firma her geçen gün kendini geliştirmiş ve başarılarına başarı katmıştır. Mükafatını her daim aldığı ödüller ile tescilleyen Berrak Mobilya, yapmış olduğu özel tasarımları ile tasarım ödüllü mobilyalar kategorisine her geçen gün yenisini eklemiştir.

Birinci Sınıf Malzemeler ve Silinebilir Kumaşlar!

Bayanların en çok tercih ettikleri kumaşların başında gelen silinebilir kumaşlar sayesinde istediğiniz zaman kirlenen yüzeyi silebilir ve herhangi bir deformasyonla karşılaşmazsınız. Klasik ya da modern tekli koltuk modellerinde de tercih edilen bu kumaşlar berjer koltuklar ile evinize gelmekte ve temizliği de bir hayli kolay olmaktadır. Kapitone detayların bulunduğu ve geniş oturma alanına sahip olan berjerler, birbirinden hoş desenleri ve renkleri ile kullanıcılara sunulmaktadır.

Berrak, Beste, Glory, Moon, Gold ve Sofya gibi isimlerle üretilen bu orijinal tasarımlı berjer koltuklar ister koltuk takımlarına eşlik etmekte isterseniz tekli olarak satın alınabilmektedir. Daha az yer kaplayan ve bulunduğu odayı estetik bir havaya sokan bu berjerleri isterseniz ofis gibi diğer mekanlarınızda da tercih edebilirsiniz.

Solmaya, Kırılmaya ve Bozulmaya Karşı Garantili!

Berrak Mobilya’nın tasarım ödüllü mobilyalar dışında sunduğu bir diğer ayrıcalıkta ürünleri için vermiş olduğu 2 yıl garantidir. Bozulmalara, solmalara ve kırılmalara karşı 2 yıl garanti sağlayan firma, ürünlerini Avrupa Birliği standartlarına göre anti-bakteriyel ve anti-kanserojen malzemelerden üretmektedir. Bu konuda ya da aklınıza takılan herhangi bir soruda Berrak Mobilya müşteri hizmetlerini arayabilir, Bursa İnegöl ya da İstanbul Masko mağazalarından birine giderek direk yerinde öğrenebilirsiniz. Yeniliklerden ve sürpriz hediye çekilişlerinden haberdar olmak için resmi sosyal medya hesaplarından firmayı takip edebilirsiniz.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir