• facebook
  • twitter
  • googleplus

Hadi telefon yarışması para kazandırıyor mu? Ödüllü Bilgi Yarışması Hadi internetten nasıl oynanır?

  • Temmuz 20, 2018
  • 0

Hadi web yarışması nedir nasıl oynanır? Hadi telefon uygulaması kazanç kazandırıyor mu? vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Hadi Bilgi Yarışması Nedir Nasıl Oynanır? tek başka heyecan edilen konu.

Hadi web yarışması 165 bin Lira kazandırdı

Mobil uygulama üzerinde canlı, sunuculu ve hakikat kazanç ödüllü bilgi yarışması ‘Hadi’ ile kazanma heyecanı BiP’te başladı. Turkcell’den yapılan izaha göre yarışmalarda 165 bin TL’nin üzerinde mükafat dağıtıldı.

Mobil cihazlardan oynanabilen, canlı yayında kazanç ödüllü bilgi yarışması fikri ile yola çıkan Vipme, BiP’in stratejik iş ortağı olarak ‘Hadi Bilgi Yarışması’ ile kullanıcılar artık diledikleri yerden mobil cihazlarıyla yarışıp, kazanç ödüllerinin sahibi olabiliyor.

Turkcell’den yapılan izaha göre şimdiye civarindan gerçekleştirilen yarışmalarda 165 bin TL’nin üzerinde mükafat dağıtıldı. Hadi’de en çok katılımcı rekoru ise 145 bin kişinin aynı anda yarışmasıyla gerçekleşti. Yarışmaya alakalı ve katılımcı sayısı her vakit artmaya ayni ritimde devam ediyor. Hadi uygulaması için, Türk mühendisler tarafından geliştirilen BiP’in keşfet kategorisi altında hadi bilgi yarışması kanalı açıldı. takriben tek milyon takipçisi var olan bu kanal üzerinden yarışmacılara en nihayet veriler iletilirken aynı zamanda her hafta yarışmada kullanabilecekleri ‘Joker’ hakkı (ekstra can hakkı) ve yarışmada sorulacak suallerle alakalı ipuçları da veriliyor. Yarışmanın sunuculuğunu ise Merve toy ve Müge Boz yapıyor.

Hadi bilgi yarışması nedir?

Geçtiğimiz haftalarda AppStore’larda yerini alan HADİ artık Androidlerin de cebine girdi. Binlerce kişi tarafından aynı anda canlı oynanabilen yarışma; gün içinde iki sefer yayınlanıyor. Yarışmacıların binlerce Lira hakikat parayı 12 suali bilmeleri vaziyetinde kazandığı yarışmada; eğlence ve heyecan tek arada. Her vakit aynı saatte Yalnızca on iki soruluk yarışma süresince canlı yayınlanan yarışmaya erişmek amaciyla Hadi uygulamasını indirmek yeterli. Uygulamayı kullanmak ise Tamamiyle ücretsiz. Yapılması koşul olan tek şey, dahada evvel bildirilen yarışma saatinde uygulamayı açık tutmak. Akabinde telefon ekranını dolduran sunucu; canlı yayında sualleri ardı sıra soracak; oyuncular ise çoktan seçmeli yanıtları tek bir tık ile yanıtlayacak. Yanıtlama süresi ise on saniye. yarışma esnasında yarışmacılar canlı yayında yazışabiliyor, arkadaşını yarışmaya aza edenler ise ekstra can hakkı kazanıyor.

Hadi, mobil yeryüzünde bilgilerine güvenenlerin tertemiz trendi olarak dikkat çekiyor.

Aralarında 15 seneden çok müddette yüzlerce dijital ürüne imzasini atmış; buyruğa Ulusoy, Gökhan Örün ve Lenasoftware ekibinin bulunduğu, deneyimli yönetim kadrosu ve yurtdışı kaynaklı yatırımcıları ile Hadi; “cepteki televizyon” teriminin karşılığı olmak emeliyle teknoloji alanında çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

İşte ‘Hadi’nin kullanıcıları amaciyla yaptığı açıklama:

Her vakit aynı saatte Hadi bilgi yarışmasına katılabilir, arkadaşlarını çağrı ederek Joker hakkı kazanabilir ve yarışmalarda dahada avantajlı olabilirsin;)

O vakit Hadi.

Hadi Bilgi Yarışması
Yenilikler

-Performans iyileştirmeleri yapıldı.
-Hatalar düzeltidi.

HADİ ne türlü OYNANIR?

Her vakit aynı saatte Yalnızca on iki soruluk yarışma süresince canlı yayınlanan yarışmaya erişmek amaciyla Hadi iOS veyahut Android uygulamasını indirmek yeterli.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir